Polecamy audycję związkową naszego przewodniczącego, Piotra Szumlewicza w Resecie Obywatelskim! Program “Czas na związki” jest emitowany na żywo w każdą środę od 17 do 19. Reset obywatelski to oddolny program telewizyjny emitowany na youtubie i facebooku. W swojej audycji Szumlewicz zaprasza związkowców i ekspertów rynku pracy. Zachęcamy do oglądania! Ostatnie dwa programy dotyczyły dramatycznej sytuacji w transporcie lotniczy i brali w nich udział zwolnieni pracownicy z PLL LOT.

Tutaj można obejrzeć program z 17 lutego o zwolnieniach w PLL LOT: https://www.youtube.com/watch?v=ePt5Tv6icmc (Dorota Kacprzak, Monika Mirowska-Krynicz, Tomasz Zubkiewicz, Monika Żelazik)

Tutaj program z 24 lutego o sytuacji w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, procedurach bezpieczeństwa w transporcie lotniczym, lądowaniu Beinga 767 załogi z kapitanem Wroną i zwolnieniu stewardessy, która otrzymała Złoty Order Zasługi: https://www.youtube.com/watch?v=v9_KfWF5Zhk (Andrzej Talewicz, Wojciech Winiarski, Magdalena Gortat, Monika Żelazik).

Wszystkie odcinki programu można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLhPgYMYaGp0-akr6gVrAdPJMTsw51naIS